contact-banner

Tedarik Zinciri ve Satın Almanın Geleceği ISM World 2024'te ele alınacak

29 Nisan - 1 Mayıs 2024 tarhileri arasında yapılacak ISM Dünya Yıllık Konferansı’na satın alma ve tedarik zinciri alanında çalışan 2.000'den fazla profesyonelin katılması bekleniyor. Etkinlikte, son teknolojinin kullanıldığı eğitimler, sektörün kanaat önderleri ve diğer meslektaşlar ile “Networking” fırsatları ve yenilikçi tedarikçilerle bağlantı kurma ve en yeni ürün ve çözümleri keşfetme şansı sunulacak.

Etkinliği organize eden Tedarik Yönetimi Enstitüsü (Institute for Supply Management – ISM ) hızla gelişen profesyonel ortamda, yeniden hayal etme yeteneğinin çok önemli olduğunu vurguluyor.

Kar amacı gütmeyen ve 100’den fazla ülkede 50 binden fazla üyesi bulunan ISM, statükoya meydan okumak, yeniliğe kucak açmak ve sınırları aşan bir zihniyeti teşvik etmek ilkelerini ön plana çıkarıyor. “Dönüştürücü düşünce ve çığır açan fikirlere doğru kolektif bir yolculuğa çıkmayı” amaçlayan ISM Dünya Yıllık Konferansı'na katılacak satınalma ve tedarik zinciri alanlarındaki 2.000'den fazla profesyonel arasında yer almak için kayıtlar devam ediyor.

Etkinlikte, son teknolojinin kullanıldığı eğitimler, sektörün kanaat önderleri ve diğer meslektaşlar ile “Networking” fırsatları ve yenilikçi tedarikçilerle bağlantı kurma ve en yeni ürün ve çözümleri keşfetme şansı sunulacak.

MGM Grand Konferans Merkezi’nde son derece etkileşimli bir ortamda yapılacak olan etkinlik programına, doğal “networking”, etkili ve uygulanabilir eğitim, ekip oluşturma deneyimleri ve eğlenceyi unsurları özenle entegre edilmiş.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.ismworld.org/events/conferences-and-events/annual-conference/