GLOBAL TEDARİK ZİNCİRİ

Hakkımızda

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük holdinglerinin satınalma yönetimindeki onlarca yıllık uzmanlığı bugüne taşıyan deneyimli kadromuzla kurduğumuz e-satın alma platformumuz ve sağladığımız profesyonel destekle, dünya genelinde ve tüm sektörlerde, kurumların satın alırken kazanmalarını sağlamayı amaç ediniyor.

Tedarikçiler için tanınırlık ve daha fazla müşteriye erişimin yanı sıra, yeni bir yaklaşımla şeffaf ve güvenilir olanaklar vadeden Perapole, e-ticarette yeni bir dönemi başlatıyor.

İstanbul’da bulunan teknik destek ofisleri ile beraber Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ta Geliştirme Grubu ve Destek Masası hizmetlerinin verildiği iki ofisi daha bulunan Perapole, doğudan batıya kadar uzanan toplam 30 ülkedeki mevcut ofisleri ile birlikte global bir başarıyı hedefliyor.

STRATEJİK ORTAKLARIMIZ

Alphan Namlı

SERDAR TURAN

Dijital dönüşüm platformumuz PrimeApps ile gelecek nesil bulut tabanlı iş uygulamalarını global ölçekte hayata geçiriyoruz. İş ortaklarımız işlerini büyütmeye yoğunlaşırken, işin teknoloji ve altyapısını PrimeApps yönetiyor.

Vedat Bozacı

YUSUF UZUNAY

Securify Kurucu Ortağı Uzunay, Perapole’ün siber güvenlik ve yazılım altyapısından sorumlu ekibin başında yer alıyor ve şirketi ile birlikte kimlik doğrulama alanında yapay zekayı kullanan küresel çözümler üretiyor